Bloguma Dokunma! Hani Emeğe Saygı Vardı!!!

Mart 2, 2011, 10:05 pm | Saçma sapan işler kategorisinde yayınlandı | 2 Yorum

Amaç ne?

Amaç, yayıncı kuruluş dışında canlı olarak yayınlanması yasak olan Türkiye Süper Ligi maçlarının blogspot uzantısı üzerinden yayıncı kuruluşun izni olmaksızın kitlelere ulaşmasının engellemek.

Bu yasaklama kararı ile olması beklenen ne?

İşte bu maçları yayınlayan blogspot uzantılı sitelerin kapatılması ile illegal yollara yönelimin ortadan kaldırılması.
Sonuç ne olacak?

Bu maçları yayınlayan blogspot uzantılı sitelerin yöneticileri internet üzerinden başka siteler veya uzantılar yolu ile işlerine devam edecekler. Uygulanan bu yasaklama kesinlikle amacına ulaşmayacak.

Olan kime olacak?

Yıllardır yaşadıkları ilginç olayları, gördüklerini, tecrübelerini, sevinçlerini, üzüntülerini, aşklarını, dostluklarını, ayrılıklarını, savaşlarını, kavgalarını, baş kaldırışlarını ve sinirlerini blog üzerinden aktaran, blogunu yeni doğan bir bebeğin büyütülmesi gibi emek vererek büyüten ve hala daha bunun için savaş veren biz ve bizim gibi yukarıda belirttiğim olaylarla alakası olmayanların geçmişleri ellerinden alınacak. Birbirinin yüzünü görmemiş hatta sesini bile duymamış insanların bloglar zinciri sayesinde kurmuş olduğu onlarca dostluklar, pekiştirilmiş onca sevgiler ve mutluluklar yok edilecek. Tabiki dışarıda görüşülebilir, konuşulabilir ama blogunda yazdığın bir yazıya yorum yazanın seni önemsediğini bilmek ayrı bir mutluluktur bizler için. Yani olayın zevki burada zaten. Ama hasta bir ağacın hasta olan dallarını budamak yerine ağacı kesmeyi uygun gören değerli büyüklerimiz böyle uygun görmüşlerse benden hepsine birden selam olsun!!!

2 Yorum »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Just cause it’s simple doesn’t mean it’s not super helflup.

  2. Oh, Susan! I do not know exactly how I ended up at this post about Laura Ashley, but I am so thankful I did! Biographies are the best! Each person has a life story to tell, so varied and interesting. I had never read anything about Laura Ashley–just admired her taste and products–before reading your account. I love the photo of you in the Laura Ashley dress and the drawing beside it. I have always loved your drawings of that hat. Thank you for writing this.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.
Entries ve yorumlar feeds.

%d blogcu bunu beğendi: