>Bogdan

Ağustos 4, 2009, 8:00 am | Basketbol kategorisinde yayınlandı | 3 Yorum

>Evet ben de aynen senin yaptığın gibi kolarımı 2 yana açıp soruyorum “Ne zaman gideceksin, ne zaman düşeceksin Türk basketbolunun yakasından?”

Ruanda yenilgisinin bile normal karşılandığı bir ülke haline geldik, boy aynamız dev aynası oldu artık sığmıyor aksimiz. Yazık ki ne yazık. Basketbol değerlerimiz dışarıdan bakarken milli takıma, milli takımdakilerin yarısı orada olduğuna bile şaşkın. 2-3 kişi var ki mecburen aldığı, mecburiyet olmasa bir gün bile düşünmeden harcanacak adamlar onlar. Turgay Demirel – Bogdan Tanyevic ortaklığı son sürat buz dağına doğru yol almakta. Olan yine bize, gemideki masum yolculara olacak, herkes farkında, bir onlar değil. Aynaya bakmaktan önlerine bakamaz olmuşlar. Haydi Bogdan, kim tutar ki seni!

3 Yorum »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. >ah ah… Aydın Örs gibi kendi milletimizin en başarılı coach'larından biri dururken bu kazmaya emanet ediyoruz 12 dev adamı…yıllardır yetenekli takımı madara ettiği yetti bence.bu adamın elindeki malzeme herhangi bir Türk coachta olsa bambaşka olurdu.Bir Oktay Mahmudi, Aydın Örs, Engin Ataman ne bileyim işte herhangi biri yaa…Bo(k)tan Tanjevic rezil ediyor bizi. Oyuncuları küstürüyor, takım ne yapacağını bilmez halde, gücünün bile farkında değil sadece güçlü olduğunu söylüyorlar takıma.Ya lütfen git babacım git de milli takımı izlemekten keyif alalım yaa…

  2. >Bogdan adamın lütfen ama.

  3. >bu bogdanlık sadece basketbol da değil ki.her yerde..


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.
Entries ve yorumlar feeds.

%d blogcu bunu beğendi: