>Aman Dikkat Babacığım!

Temmuz 28, 2009, 3:46 pm | Fenerbahçe, Futbol, ilginç, komik, ozhano kategorisinde yayınlandı | Yorum bırakın

> Baba Daum, Köln ile sözleşme yenilemeyince babası ile birlikte Köln’de çalışan oğul Daum’un işine son verilmişti. Gerçi ayda 400 Euro maaş alıyormuş ama bu maaşa göre yaptığı iş çok önemli sayılır bana göre. Sonuçta görevi Avrupa’daki genç yetenekleri izlemek ve bu oyuncularla ilgili rapor vermek. Diğer yandan kovulma gerekçesi ise babasına takımla ilgili özel bilgileri aktaracağı ihtimali gösterilmişti.

Yeni işi Fenerbahçe’nin Avrupa’daki rakiplerini izlemek olacak ki babası tarafından Honved’i izleme ve ayrıntılı bir rapor tutma görevi verilmiş. Honved’i izleyen oğul Daum babasına Honved’in sakat bir takım olduğunu özellikle rakibin forveti olan Dieng Cheikh Abass’in çok tehlikeli olduğunu söylemiş.

Daum bu yüzden çok başarılı işte. Adam sülale boyu çalışıyor. Oğul Macaristan’a, kardeş Yugoslavya’ya, enişte Papua Yeni Gine’ye. Demekki en çok kendi kanından olanlara güveniyor. Yoksa 23 yaşındaki birine kim güvenebilir ki?

Bir de işin şeytana uyma tarafı var ya aman aman. Şimdi almışsın babadan harçlığını. Gitmişsin Macaristan’a. Yaş 23. Akıl bir karış havada zaten. Astırı fıstırı iki takımın maçını kim izler yaw? Rapor zaten hep aynı. Ben daha “Rakip kolay sallayın gitsin rakip topçuların hiçbiri bir işe yaramaz.” yazan bir rapora ya da habere rastlamadım. Acaba gerçekten izlemiş midir ki bu genç kardeşimiz Honved’in maçını 😀

Bu arada Marcel’i Macaristan’a gönderen baba Daum öbür oğlu olan Jean Paul’e söz vermiş. Bundan sonraki rakibi izlemeye abisi ile birlikte o da gidecekmiş. Söz almış babasından. Gerçi 9-10 yaşında ama olsun. Ağaç yaşken eğilir 😀

Yorum Yapın »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.
Entries ve yorumlar feeds.

%d blogcu bunu beğendi: