>Kobe Tecavüz Etti!

Haziran 5, 2009, 5:30 am | LA Lakers, NBA, Orlando Magic kategorisinde yayınlandı | 3 Yorum

>Kobe Bryant alenen Orlando Magic’e tecavüz etti ama bir Allah’ın kulu da ne polisi aradı ne ambulans çağırdı!

Bu maçın yazısını aşırı yoğunluktan ve şehir dışına çıkacağım için yazamayacağım ama Kobe’nin açık tecavüzünü hazırlayan faktörlerden biri de, beklenenden çok daha iyi dönmüş olsa da, Jameer Nelson’ın dönüşü oldu. Van Gundy kendi tekerine çomak soktu adeta. 3. çeyrek hastalığı debreşti, Lakers Howard’ı muazzam savundu, Lewis henüz Los Angeles’e gelmemişti. Pazartesi kombin edilmiş 2 maçın yazısı bir arada.

3 Yorum »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. >aynen öle oldu… haklısın walla … ama bence magic in bahsettiğin avrupai yada old school kolej havası hali nerede idi ben merka ediyorum… sanki orada değildiler… mahalle arası oynadığımız maclara döndü oha o mahallede o cocuk var, kesin macı kaybettik tarzı oldu:D tecavüz tabiri caizse cuk die oturdu..tam bir star gibi ii kobe 😀

  2. >hoş bir başlık olmamış.

  3. >aklımda bir ton şey vardı öteceğim ama,madem cenk hoca yazıyı ertelemiş,bize de hocanın peşinden gitmek düşer(tarikat ilişkisini andırdı bu cümlemsim).ancak kobeye de bir çift laf etmeden kendimi alamayacağım:kobeciğim,tamam bizi köşede kıstırıp uygunsuz işler yaptın ama,biz o çeneni ileri çıkartmak suretiyle yaptığın ağız hareketlerini bundan önceki iki turda da görmüştük(kg ve lj23).en sonunda o ağızların nasıl paralize olduğunu da,umarım sen görmüşsündür.en sonunda da kobeye,daha önce muadillerine yolladığım adnan polatın seslendirdiği "saat kaç?-20.45" adlı türküyü gönderiyorum.not:magic olamazsa şampiyon,bu yazdıklarımın blogdan kaldırılmasını arz ediyorum:)


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.
Entries ve yorumlar feeds.

%d blogcu bunu beğendi: