Yuvana Hoşgeldin!

Ocak 29, 2009, 12:14 pm | Basketbol, Efes Pilsen kategorisinde yayınlandı | 3 Yorum

Muazzam saygı duyuyorum Kerem Tunçeri’ne. Türkiye’de aktif oyuncular içindeki kuşkusuz en iyi oyun kurucu. Efes’te oynadığı dönem gereken saygıyı gösterememiştik ona. O saygıyı Avrupalılar gösterdi, Real Madrid’in 1 numaralı adamı yaptılar. Kendini ispat etti, İspanya Şampiyonu oldu, hep istendi, aranan adam oldu. Bir tek Tanjevic sildi onu bir dönem sonra mecburen yaladı tükürdüğünü, çünkü gerçekten en iyisi o. Orhun Ene’den sonra gönül rahatlığıyla bir tek onu izleyebildik Milli Forma sahadayken. O yokken Efes hep dibe doğru gitti. Son çöküş ona sarılmayı zorunlu hale getirdi. Öze dönüş sürüyor bir anlamda. Önce Kaya alındı, Şimdi Kerem geldi, Aydın Örs’ün adı geçiyor genel menejerlik için, yakında Ermal’in adı da düşer satırlara. Ergin Ataman’ı hiç Efes’e yakıştıramadım, oraya ait göremedim ya neyse, eski koç da takımın başında. Efes’te eskiye dönüş çabaları, sevdalılarını tekrar parkeye bakmaya zorluyor. Kerem’in gelişi bir milat olur umarım, yanlış yabancı transferlerinin sona erip, kendi evladımıza sahip çıkılmaya başlandığının miladı. Hoşgeldin yuvana Kerem!

3 Yorum »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. sanırım beşiktaş kendisine yeterince saygı göstermişti. yanılmıyorsam hatta keremin gözlerinden oluşan güzel bir pankart bile vardı akatlarda.

  2. Saygıyı Avrupalılar’dan önce Beşiktaş gösterdi, atlamanıza şaşırdım. Efes ve Ülker’de çürüdükten sonra Beşiktaş’Daki sezonuyla Avrupa’ya gideildi zaten…

  3. Kabul ediyorum biraz subjektif baktım konuya. Beşiktaş’ta gördüğü sevgi ve saygı muazzamdır kuşkusuz ancak benim derdim Efes’le olduğu için orayı atlamışım. Bir ara bir Efes yazısında dökerim içimdekileri. yoksa Beşiktaş’ın açtığı o sıcak kucak olmasa belki de kaybederdik Kerem’i.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.
Entries ve yorumlar feeds.

%d blogcu bunu beğendi: